X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شنبه 31 خرداد‌ماه سال 1393

دست مریزاد


بعد از مطالعه این روزنوشت ، درنظر سنجی اردکان من که در این خصوص تهیه شده است، شرکت نمائید . ممنون از توجه شما خواننده عزیز
اگر چند روز گذشته و مخصوصا شبانگاهان پارک آزادی را برای استراحت و فراغت بال خود انتخاب کرده باشید ، حضور عزیزان نیروی انتظامی را پر رنگ تر از گذشته احساس کرده اید.


حضور این عزیزان بی شک در پی مطالبات مردمی در خصوص برقرار امنیت بیشتر شهروندان بوده است که واقعا هم جای دست مریزاد و خسته نباشید دارد.


از حاشیه های این حضور اجرای طرح برخورد و جمع آوری "" قلیان "" در انظار عمومی مخصوصا پارکها بوده است که حرف و حدیثهای حاشیه ای فر اوانی را به دنبال داشته است.


لازم به ذکر است که متاسفانه استعمال قلیان علیرغم تاکید متخصصان سلامت بر عدم مصرف آن و گرایش "" وحشتناک "" نسل جوان به این ماده مخدر هر روز بیش از پیش علنی تر شده و آزادی های اجتماعی را در تیر رس خود قرار داده است.


حفظ حرمت و حقوق شهروندی تا زمانی وظیفه است که آن شهروند نیز حقوق و حرمت سایرین را حفظ نماید واگر بنا بر این باشد که هر کسی پا را از گلیم "" آزادی "" خود فراتر گذارد ، بی شک جامعه رنگ و بوی آزامش نخواهد دید. 


"" اردکان من ""  همچنانکه قبلا نیز در این وبلاگ ((   این روزنوشت ))  و (( این روزنوشت )) یادآور شده بود ، از زحمات تمامی عزیزان و پرسنل شریف نیروی خدوم انتظامی که حتی در این راه جور کم کاری و کوتاهی برخی دیگر را به دوش کشیده و با نجابت خود ، صبورانه کار می کنند تقدیر و تشکر نموده و آرزو مند است شهری عاری از هر گونه بزه کاری ، ناهنجاری و سلب امنیت در انتظار اردکانی های شایسته باشد.


به امید آن روز ....

( تعداد کل: 25 )
   1      2      3      4      5      ...      25      >>