X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یکشنبه 12 شهریور‌ماه سال 1396

حباب والیبال شکست

 

تیم والیبال جوانان شهرستان اردکان در مسابقات قهرمانی استان ، چهارم شد!!!!!!


 

این تیتر خبری بود که در هیاهوی رسانه های خبری شهرستان گم شد و کسی نپرسید اگر اردکان ، پایتخت والیبال استان است ، چرا تیم جوانانش باید بعد از یزد ، بهاباد ( بله بهاباد) و مهریز ( با زهم درست خوانده اید ، مهریز) بر سکوی چهارم تکیه بزند آنهم ظاهرا( شنیده ها حاکی از این است ) با عدم حضورتیم در بازی رده بندی که گویا به دلیل اعتراض به رأی کمیته انضباطی و داوری در خصوص عدم محرومیت یکی از بازیکنان  تیم یزد بوده است .

 


دراینکه مربیان خدوم و زحمت کش جوانان شهر، از دل و جان مایه می گذارند ، شکی نیست ، در صداقت و تلاش آقایان بهجتی ، پیشوایی ، بهشتی وعزیزان هیئت والیبال شکی نیست ؛ اما این شکست باید تلنگری باشد تا ضمن ریشه یابی علل ناکامی ، در پی برطرف نمودن ضعف ها و تقویت نقاط  قوت بچه های با استعداد اردکان باشیم.


 

با اندک دستی که از دور بر آتش ورزش این شهر دارم به جرأ ت می توانم بگویم که در دانش و توان مربیان اردکانی شکی نیست ؛اما این روزها ورزش "" علم "" شده است و فاکتورهای دیگری سوای علم مربیگیری در موفقیت یک تیم نقش دارد. عواملی نظیر حضور یک روان شناس در اردوی تیم و ساختن روحی یک تیم .


 

ورزش قهرمانی ، ورزشی نفس گیر و جانکاه است ، تیم های بیشماری این روزها به این یقین رسید ه اند که نتیجه قبل از بازی مشخص می شود ، آنهم زمانی که تیمی ، از حیث روحی و روانی به چنان بلوغ و خودباوری رسیده باشد که با تسلط روحی ؛ بتواند تمام خواسته های مربیان را در زمین پیاده کند.


 

اکنون که این مقام نه در خور شأن والیبال شهرستان رقم خورده است ، بیش از هرزمان دیگری نیازبه بررسی علل و عوامل ناکامی ورزش شهر در برخی رشته ها نظیر همین مسابقات والیبال قهرمانی جوانان استان، احساس می شود.  ازعزیزان خدوم هیأت والیبال درخواست می شود ، ضمن تشکیل کمیته ای ، علل این ناکامی را مورد کنکاش قرار داده و از شکست ها برای پیروزی های آینده ، نردبان ترقی بسازند.


.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
 X 
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد