X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شنبه 7 مرداد‌ماه سال 1396

نیازی به تهدید نیست .

.وصدالبته که شبکه تابان همه می دانیم که در نمود اخبار شهرمان یا بنده خدا چندان روی خوشی نشان نمی دهد و یا اصلا خبری در این شهر خبری نیست و ماهمشهریان عزیزجلو تلویزیون  کلا ول معطلیم .


واما...  

چند روز گذشته که به رسم عادت همیشه اخبار استان را سمع و نظر می کردم ، چشممان به جمال آقای فرماندار روشن شد که به گمانم تیتر اول خبر استان بود . در پوست خود نگنجیدم که خدا را شکر نمردیم و تیتر اول خبر استان شدیم. 


گفتیم حتما خبر فوق مهم بوده است  که اینگونه تیتر شده است . حاج آقا مقیمی یا از تعطیلی چندین واحد آلاینده   صنعتی دراین شهر خبر داده اند ، یا از رفع مشکل کارگران زحمتکش چوفا ، یا از حل صلح آمیز اختلاف ساخت تصفیه خانه شهر همجوار ، یا از کسب موفقیت علمی چشم گیر فرزندان این شهردر مسابقات علمی و یااز...


من خبر و خبررسانی حرفه ای را نخوانده ام ، اما خبر را زیاد دیده ، شنیده و حتی نوشته ام ، یا واقعا نهایت بدسلیقگی دوستانمان در اردکان درانتخاب این بخش از مصاحبه آقای فرماندار بوده است و یا شبکه تابانی های عزیز حسن سلیقه خرج داده اند.


به گمانم مصاحبه آقای فرماندار  در حاشیه  دویست و هجدهمین جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرمان انجام شده است ، جلسه ای که به شهادت سایت رسمی آموزش و پرورش  هیچ نشانی از حرفهای آقای فرماندار و تهدید های ایشان در خصوص مراکز پیش دبستانی درآن دیده نمی شود (  اینجا )


بماند از اینکه جلسه شورای منطقه ای برگزار میشود اما در آن جلسه ( به شهادت تصاویر مندرج در سایت آموزش و پرورش اردکان ) هیچ خبری از رئیس اداره و حتی معاون آموزشی آن نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  جالب تر از همه اینکه همه حرفها و تصمیم های جلسه آموزشی بوده است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


جناب آقای مقیمی :

به عنوان معلم کوچک و قطره ای از خیل بی شمار فرهنگیان شخیص این شهرستان نکات ذیل را عارض حضرتعالی هستم. 


الف: شأنیت فرماندار یک شهر آنهم در مصاحبه تلویزیونی به نظرم اجل از تهدید به تعطیلی  چند مرکر پیش دبستانی غیر مجاز دراین شهر است . به راحتی آب خوردن می توان مراکز غیر مجاز را شناسایی و تعطیل نمود و هیچ نیازی به اینگونه تهدید آنهم در فضای خبری استان نیست .


ب: مراکز پیش دبستانی هم اکنون در آموزش و پرورش نقش  "" شتر مرغ "" را بازی می کنند ، نه شتر محسوب می شوند ونه مرغ . این مصاحبه را لطفا بخوانید ( اینجا)


ج: اکنون که آموزش و پرورش اینهمه دلسوز ثبت نام نوغنچه های شهرمان در مراکز پیش دبستانی است آیا واقعا نظارت کافی بر فعالیت این مراکز دارد ؟ نمی دانم شماهم دیده اید یا نه ،  مراکزی در این شهر مجوز فعالیت گرفته اند که حتی خانه استیجاری آنان حیاط ندارد و یا موسسین محترم با نرده  و فنس و سیم خاردار و .... حیاط را جدا کرده اند تا نکند زنگ تفریح بچه ها کمی تفریح کنند . کدام استاندارد آموزشی آنهم برای دوره پیش دبستانی که فصل جست و خیز بچه هاست این فضاها را تایید کرده است . نمونه این مراکز در شهر کم نیستند ، کافی است سری به این مراکز زده شود . 


د: از مباحث مطروحه در آن جلسه کذایی ، بحث هدایت تحصیلی بود. نمی دانم چندان از اوضاع رشته علوم انسانی در این شهر خبر دارید یا خبر ؟ نمی دانم کسی درآن جلسه مهم پرسید چرا دو دبیرستان خاص پسرانه  شهر فاقد رشته علوم انسانی است واگر دانش آموزپراستعدادی تمایل به ادامه تحصیل درا ین رشته داشت هرگز در مدارس خاص جایی ندارد . 


نمی دانم کسی آماری از هدایت دانش آموزان پسرودختر به رشته انسانی خدمت شما ارائه داده است تا با نسبت کل دانش آموزان پایه دهم ، تناسبی ببندید ؟ 


نمی دانم در آن جلسه کسی از محتوای حرفهای حقیر در روزنوشت  (  آب در هاون کوبیدن  ) برایتان حرفی زد تا به عنوان بالاترین مقام اجرایی شهرستان ، پیگیر حقوق دانش آموزان این شهر باشید .


جناب آقای فرماندار :

نمی دانم در جریان کم و کیف کلاسهای آمادگی کنکور تابستان 96 قرار گرفته اید یا خیر . تعداد دانش آموزان حاضر درا ین کلاس ها را به نسبت کل دانش آموزان پایه سوم بسنجید تا کمی اعداد نامتعارف برایتان حاصل شود. ضمن اینکه محض یادآوری حضرتعالی باید عرض نمایم که شاید برای اولین بار، تابستان امسال تنها در 3 درس تخصصی کلاس تقویتی کنکور برای دانش آموزان دختر تشکیل شده است. کاش همه کسانی که عضو شورای منطقه ای بودند اشراف کامل و کافی بر امور آموزش و پرورش شهر داشتند تا بحث ها،  تخصصی تر دراین جلسات ادامه می یافت .ای کاش


به امید روزهای آفتابی 

. 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
 X 
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد