X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه سال 1396

تقوای انتخاباتی

شنیده ام و بسیار خوشحالم که نبودم تا ببینم ، در یکی از مساجد شهر به گمانم دو واقعه تامل برانگیز رخ داده است

اول : در یک جابجایی ائمه جماعت بین دو مسجد ، نمازگراران بابصیرت مسجد "" الف" " به روحانی و پیشنماز مسجد "" ف "" اجازه اقامه نماز را نداده اند که این حرکت در نوع خود هم بدیع ؛ هم فجیع و هم .... می باشد. 


دوم :  کسی که خود را دکترای روان شناسی می داند و به کرات در مسجد النبی برای مردم وعظ روانی کرده است ، در جلسه ای به ظاهر بصیرت افزایی ، به تبیین شاخصه های تقوا و بی تقوایی سیاسی پرداخته است.


دراینکه تخصص ایشان تا چه در در ارتباط با مقوله    ""  تقوا   "" و آنهم مقوله تقوای سیاسی است بماند که ... اما جناب آقای دکتر به نظر شما اینگونه داد سخن دادن و کوبیدن طرف مقابل و تهییج مردم برای اجابت دعوت رای طرف دیگر این خود  تقوا است ؟؟حرمت مسجد بسیار فراتر از این جریانات سیاسی است که چند سالی مهمان کشور هستند .مگر یادتان نیست در ادوار گذشته برخی حتی علما از دین تا چه حد برای شخصی مایه گذاشتند  و امروز ظاهرا آلزایمر تاریخی گرفته و باز همان اشتباهات را تکرار می کنند. 


این روزها که به روز سرنوشت  نزدیک تر می شویم ، ظاهرا برخی یادشان رفته است که شنبه 30 اردیبهشتی هم در کار است. روزی که کشور به آرامش ، امنیت ، ثبات و اقتدار نیاز دارد. 


با رفتارهای خود کاری نکنیم که کسی خدا ناکرده از اصل انقلا ب ناامید و یا سرخورده شود. کاش بر در مسجد و منبر و محراب می نوشتند """ استفاده شخصی ممنوع "".

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
 X 
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد