X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
چهارشنبه 10 شهریور‌ماه سال 1395

حباب فضای مجازی

طبیعی است هرچه به انتخابات سال آینده نزدیک شویم ، قیف تبلیغات و ضدتبلیغات هم تنگ و تنگ تر شود. این روزها هرکس بای نحو کان در راستای حذف رقیب گام  برمی دارد و دراین "" ادای تکلیف "" از هیچ امری فرو گذار نمی باشد. 


برخی از هم اکنون اسب مراد خود را برای  رسیدن به شورای شهر زین کرده اند و برخی  پازل انتخابات ریاست جمهوری سال آینده را می چینند. 


فضای مجازی اردکان هم از این قاعده  مستثنی نیست ، نیم نگاهی به محتوای این فضا که صد البته گاها بدون تولید محتوا روز و شب خود را سپری می کند ، به خوبی مبین این مهم است که برخی از دوستان این ره که می روند به ترکستان است. 


کافی است که در چهار ، پنج گروه و کانال در اردکان عضویت داشته باشی ، بخش اعظم مطالب دریافتی علاوه براینکه مشترک است ، بعضا حرفهای شنیده شده ای است که هیچ مرجع قانونی آن را تایید و یا تکذیب نکرده است.


البته شوربختانه  مشکل دیگری که اردکان دارد ، مسئولین بلند همتی است که در همه گروه ها عضویت داشته و مطالب آنرا رصد می کنند اما کمتر به پاسخگویی شفاف اقدام می کنند. این دغدغه ای است که بارها در جمع اصحاب رسانه با بزرگان شهر من جمله جناب آقای فرماندار مطرح شده است و ایشان قول ضمنی داده اند که حداقل روابط عمومی ادارات مورد خطاب ، در پاسخگویی فعالیت بیشتری از خود نشان دهند.


حباب این فضای مجازی به گمانم دیر یا زود می ترکد و اعضاء محترم گرو ه ها و کانال ها جز سرخوردگی از بی محتوایی غالب براین فضا ها ، چیزی نصیب نخواهند برد. 


امیدمان تغییر رویه است و حرکت به سوی جامعه ای آرمانی که در آن هم اخلاق  لحاظ شود و هم منطق .


انشا الله


.

 نظرات (1)
دوست عزیز از شما انتظار دارم به جای نقد فضای مجازی به حاطر مطلب فرماندار تولدت مبارک باز هم پیگیری کنید اگر به دوستان انتقاد داریم در کجا ارائه دهیم ضمنا مطالب منتشر شده به نام فرماندار تولدت مبارک تماما واقعیت دارد اما چون واقف بودیم دوستان قصد دارند فضای نقد را تنگ کنند از در ژورنالیستی بودن وارد شدیم اگر قیمت کیک را همان قیمت آنها اعلان میکردیم الان منکر اصل موضوع بودند ولی حالا دیدید که بله انتظار داریم بیشتر وارد اصل ماجرا شوید و معنا کنید متن ما فقط بحث تولد و کیک تولد بود بقیه اش چه

پنج‌شنبه 11 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 23:16
امتیاز: 0 1
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
 X 
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد