دوشنبه 29 اردیبهشت‌ماه سال 1393

دغدغه های یک مدیر

صبح بخیر آقای رئیس:هر مدیری بی شک دغدغه های بیشماری دارد ، از امور مالی اداره گرفته تا رتق و فتق ارباب رجوعینی که هرکدام با توقعات و انتظارات خاصی به پشت میز ریاست مدیران می رسند.


اما شاید دغدغه های یک مدیر آموزش و پرورش فراتر از دل مشغولی ها و دلواپسی های سایر مدیران باشد. چون اهمیت و دایره شمول شغلش فراتر از هر نهاد و اداره ای در شهر است و این مدیر باید در گذر کشتی بحران زده آموزش و پرورش از گرداب هولناک حوادث مترقبه و غیر مترقبه ، ناخدایی نوح مانند باشد. 


نگاه این روزنوشت و شاید روزنوشت های بعدی این وبلاگ اندک تلاشی است  تا چراغی حتی کم فروغ در تجلی دغدغه های فرا روی آموزش و پرورش شهرمان باشد. 


دلواپسی هایی که امروز شاید همه کسانی که حتی از دور دستی بر آتش فرهنگ و تعلیم و تربیت شهر دارند ، برایشان دغدغه فکری باشد.


ادامه دارد.....

نظرات (2)
[ web ]
سلام اقای عابدی عزیز میدونید تعدادی از دانش اموزان به علت مدیریت حساب شده اقایان در اموزش وپرورش به امتحان کنکور مراکز فنی وحرفه ای نرسیدند اگر خبر دارید وتیتر نزدید که .....ولی اگر خبر ندارید کسب خبر کنید وهمانگونه که بر علیه اقای شاکر نوشتید برای این مدیر هم که دوست شماست بنویسید تا باورمان بشود که نوشتن شما برعلیه اقای شاکر جنبه تخریبی یا ..... نداشته
جواب: سلام
یادم نمی آید علیه کسی نوشته باشم شاید نقدی کرده ام اما مطمین باشید آنچه مد نظر شماست ، مد نظر من نبوده است.
بازم ممنون

دوشنبه 29 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ساعت 12:51
امتیاز: 2 0
انشااله مدیرا تو این دغدغه هایی که دارن خودشونو گم نکنن و با صدق صاف برای مردم خدمت کنن.
رییس محترم اموزش و پرورشمون هم اگه میخوان موفق عمل کنند از تجارب معلمین بزرگوار قدیمی و جدید و چه بسا از دانش آموزان هم میتوانن بهره ها ببرند.

دوشنبه 29 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ساعت 14:53
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
 X 
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد